HAKKIMIZDA

Firmamız mimari metal çatı ve cephe kaplama sektöründe 15 yılllık bilgi birikimi ile tüm ince cidarlı metallerin kaplanması ve kompozit mamüllerin çatı ,cephe kaplaması yağmur suyu taşıma sistemlerinin üretimi (alüminyum,alüsi,alüzinc,bakır,tavlı bakır, çinko,titanyum alaşımlı çinko galvaniz, galvalyum, galvalik, kurşun, saf kurşun) konusunda metal tedarik hizmeti sağlayarak ulaştığı derin bilgi birikimine sahip olduktan sonra bu ürünlerin mimar ve uygulamacı müşterilerine; marka algısı gözetmeksizin kaplanacak her bir yüzeyin kendine özel ihtiyacı olduğunu buna göre değerlendirilmesi gerektiğini düşünerek sandwiç panelden metal kiremite klasik kenetten yüksek hadveye biribirinden farklı ürünlerin uygulama bilgisine sahip olmasından dolayı müşterilerine sağladığı pratik teknik bilgi hizmeti ile sektörde ilk ve tek olma özeliğine sahiptir.

(Doğru Malzeme, Doğru Tasarım, Uzun Ömürlü Metal Kenet Kabuk Çatı Cephe ) sloganı ile ticari faaliyetine Erdem Akbayrak Tarafından kurularak 2017 yılında başlamıştır.


Esmol Alüminyum klasik satış ilkelerinden uzak sektörde farklı satış hizmetlerini istifadenize sunar.

• Yeni İşler İçin Vakit Ayırın: Esmol Alüminyum Autocad Destekli Tedarik hizmeti sağlar yapımını üstlendiğiniz ve talip olduğunuz projelerde Alt yapı trapezden kaplanacak üst metale kadar tüm katmanı sizinle tasarlayarak paket halinde hizmetinize sunar.


• Satınalma Sürecini En Kısa Yoldan Çözün: En az birkaç katmandan oluşan çatı kaplama sistemleri için kafa karıştırıcı bir çok detay yerine tek noktadan en hızlı ve en pratik hizmeti alın.


• Tedarikçi Desteği : Esmol Alüminyum çok farklı yüzeylerin ince cidarlı metallerle kaplanması konusunda uzun yılardır edindiği bilgi birikimini sizinle paylaşır dilerseniz yatırımcı , mimar ziyaretlerine detay çözümleri için sizinle katılabilir partner olarak destek verir şartnameleri karşılayacak ürünleri sizin için sağlar.


• Stok Maliyetinizi Azaltalım: Stogunuzda projelerinizden artan özelikle RAL renk kodlarında üretilmiş Boyalı galvaniz sac, Boyalı Aluminyum ürünlerini bizimle paylaşın yeniden kullanım sorunu olmayan satılabilir boyalı metalleri alarak başka müşterilerinin istifadesine sunalım stok maliyetinizi azaltalım.


Satışını Yaptığımız ÜrünlerAlüminyum Natural Boyalı, Levha, Rulo


Alusi Aluzink Rulo Levha


Bakır Rulo Levha


Çinko Rulo Levha - Titanyum Çinko Rulo


Kurşun Rulo Levha


Galvaniz Natural Boyalı Levha, Rulo


Buhar Kontrol Örtüleri


Detay Tamamlayıcı Ürünler Baskı Çıtaları Yalıtım Bantları


Poliüretan Mastik, Slikon, Vida Grubu


Üretimini Yaptığımız Ürünler27-200 38-151 18-838 Formları


Trapez Üretimi (Galvaniz, Boyalı Galvaniz, Alüminyum, Boyalı ve Gofrajlı Alüminyum)


Galvaniz Z - U - J Proflleri


Gizli Dere, Asma Dere İmalatları


Metal Kiremit, Metal Kabuk


Boyalı Galvaniz, Boyalı Alüminyum Klips ve Paslanmaz Sabit Hareketli Klips Çeşitleri


Esmol Aluminyum Tesisi Hakkında


Samandıra Sancaktepede bulunan 1250 m3 Alanımzda Aluminyumdan Galvanize trapezden klipse Taşyünün’den Buhar kontrol örtülerine kadar 4 personelimiz ile 150 aşkın müşterimize 50'nin üzerinde ürün tedariği ile Metal Çatı Sistemleri üzerine uygulamacı ve yatırımcılara doğru ve hızlı hizmet vermekteyiz